RSS новости
Играть онлайн в игры денди
 
Каталог / Разное
Ссылка на ленту:

Powered by huntingukraine.com

huntingukraine site syndication

Загружается, подождите...

Особливості успішної зимової ловлі щуки на жерлиці

Щука на жерлицю?Мабуть, немає більш популярного і в той же час ефективного способу ловлі щуки з льоду, ніж жерлична риболовля. Досить налаштувати снасть, насадити живця, опустити його під лід - і залишається тільки чекати клювань. Правда, при ловлі на одній і тій же водоймі комусь вдається витягнути десяток хвостів за риболовлю, а хтось задовольняється двома-трьома щучками.


Як правильно поставити жерлиці


Для установки жерлиці потрібно вибирати класичні перспективні для ловлі точки:


Деякі новачки думають, що живця досить опустити під лід, і щука сама обов'язково знайде його, проте це не так. При ловлі на мілководдях живця дійсно можна розташувати як біля дна, так і прямо під льодом. Але у всіх інших ситуаціях довжина відпустки жилки має велике значення для успіху риболовлі. Підбирати її треба з таким розрахунком, щоб живець перебував в придонному шарі, але не на самому дні, а в 5-10 см над грунтом. Саме в цьому випадку можна розраховувати на максимальний улов.


Щоб підібрати правильну довжину відпустки жилки, спочатку треба відпустити на дно оснащення без живця так, щоб грузило впало на грунт, і вибрати слабину. Після цього необхідно зробити кілька обертів котушкою, щоб спочатку вибрати жилку, розташовану між грузилом і гачком, а потім - ті самі додаткові 5-10 см. Щоб визначити, скільки обертів потрібно зробити, варто попередньо провести вдома виміри з лінійкою.


Також важливо правильно підібрати кількість жилки, яку щука зможе вільно змотати після клювання. При ловлі в коряжнику або біля стіни очерету буде достатньо кількох метрів, а в разі, якщо рибалка відбувається на чистому дні, жилку можна не фіксувати - хижачка не забере більше 12-15 метрів.

Підсікання


Після того, як жерлиця виставлена, залишається тільки не пропустити клювання, щоб вчасно зробити підсічку. Багато, рибалок помітивши червоний прапорець, мчать до жерлиці, що є духу, але в більшості випадків це не найкраще рішення. Справа в тому, що щука прекрасно чує кроки рибалки, а значить, вона може злякатися і виплюнути живця. Тому краще не поспішати і дати їй спокійно заглотнути приманку.


Визначити кращий момент дуже непросто, але прийнято вважати, що підсікати потрібно після того, як щука перестала змотувати жилку. Виняток становить ловля в коряжниках і біля заростей очерету, коли підсічку потрібно робити якомога раніше, щоб не дати хижачці заплутати снасть.


При правильному підході ловля щуки на жерлиці буде дуже здобутливою протягом всієї зими і на будь-яких водоймах. Така рибалка напевно принесе безліч позитивних емоцій і незабутніх вражень.

via email

 

-----

Ищите где выгодно купить технику для дома? Я, например, {jmurl}холодильник брал в Элмаге{/jmurl} и теперь всем рекомендую. Хорошие цены, любезные и проффесиональные консультанты, а также, быстрое обслуживание и доставка никого не оставят равнодушным.


Ловля карася на мормишку з льоду

карась на мормишку з льодуКарась - один з найулюбленіших об'єктів полювання як для початківців, так і для досвідчених рибалок. У теплу пору року його успішно ловлять на поплавочні і донні вудки. Однак відмінних уловів цієї риби можна домогтися і взимку - на багатьох водоймах вона зберігає активність протягом усього сезону ловлі з льоду.

Детальніше...


Особливості налаштування снасті для ловлі ляща з льоду

Ловля ляща з льодуВажлива умова успіху ловлі ляща - делікатність і акуратність снасті. Існує і протилежна точка зору, яка передбачає використання міцних і товстих жилок для підстраховки, однак улови при такому підході зазвичай скромніші.

Детальніше...


Як зберігати хробаків протягом тривалого періоду?

ХробакиЛовля на хробака призводить до гарних результатів, і рибалка у зимовий період тут не виключення. Навіть мотиль часом не дає такого улову. Досить часто знайомі рибалки задають питання: Як протягом тривалого часу зберегти хробака для риболовлі? Чи можна розвести хробаків для риболовлі у себе в дома?

Детальніше...


Особливості ловлі на спінінг з стрімкого берега

Ловля щуки зі стрімких берегів?Ловля хижака з стрімких берегів водойми справа зовсім не проста, одночасно з цим, саме такі місця дуже полюбляють різного роду водні мешканці, і риба тут обов'язково є, а отже, є і хижа риба. Залишається тільки знайти правильний підхід до її ловлі. Звичайно можна використовувати живцеву вудку і підкидати живця в місце передбачуваної засідки щуки, але не всім рибалкам до вподоби тягати з собою відро з живцями і постійно піклуватися про них змінюючи воду і ховаючи в тінь ...

Детальніше...


4 техніки проводки мормишки з підсадкою для успішної ловлі плотви

Ловля плотви на мормишку з підсадкою мотиляЛюбителі зимової ловлі плотви діляться на тих, хто рибалить з насадкою і тих, хто обходиться без неї. При цьому більшість вважає за краще саме риболовлю з насадочною мормишкою - така ловля дозволяє домогтися гарних результатів з меншими зусиллями. Техніка проводки цієї приманки досить проста, і її під силу освоїти навіть початківцю. Нагадаємо, що питання де ловити плотву ми розглядали дещо раніше.

Детальніше...


Вибір балансира для ловлі окуня

Вибір балансиру для ловлі окуняЛовля окуня на балансири не так популярна, як рибалка з мормишкою, проте кожен хоча б раз у житті повинен спробувати її. Розглянемо, як підібрати уловисту приманку для ловлі окуня і як нею працювати, щоб спокусити смугастого на клювання.

Детальніше...


Де ловити плотву взимку?

lovlya plotvy na mormyshku 3ebfadПлотва, як і окунь, являє собою один з головних трофеїв початківців і досвідчених рибалок. Вона зберігає активність протягом усього сезону ловлі з льоду і завжди готова порадувати любителів такої риболовлі своїми клюваннями. Незважаючи на те, що ця рибка може здатися всюдисущою, по водоймі вона розподіляється дуже нерівномірно. Щоб домогтися гарних уловів, треба знати, де її шукати.

Детальніше...


Де ловити "мормишечного" окуня?

Ловля окуня на мормишкуЩоб добитися відмінних результатів в ловлі смугастого хижака, перш за все потрібно зуміти знайти на водоймі активну рибу. Багато рибалок не приділяють пошуку належної уваги, вважаючи, що в дні, коли окунь клює, він клює скрізь. Це серйозна помилка, яка може звести всі зусилля рибалки до нуля.

Детальніше...


08:05 26.12.16

Як правильно подати безмотилку?

Безнасадочні мормишкиРиболовля з безнасадочними мормишками - не найпростіший вид зимової ловлі, однак в разі правильної подачі приманки вона виявляється дуже здобутливою. До того ж безмотилка передбачає активне переміщення по водоймі, а значить, нудьгувати з нею не доведеться.


Техніка проводки безнасадочних мормишок


Основа техніки проводки безнасадочних мормишок - безперервне часте коливання удильника, яке задає приманці коливання певної частоти. Новачків можуть налякати рекомендації на кшталт тих, що частота цих коливань повинна складати близько 5-6 в секунду, адже витримати такий темп дуже непросто.

Детальніше...


Блешня замість тягарця

Щука на блешнюХочу поділитися з шановним ловецьким товариством однією історією, що сталася зі мною кілька років тому. Вийшло так, що, поїхавши на доночну риболовлю, я забув удома коробку з грузилами-годівницями. А ті, які були безпосередньо на донках, я швидко обірвав об корчі, оскільки ловив в ще не перевіреному місці. Місце-то я змінив, але ось ловлю на донки довелося припинити, оскільки мої спроби пристосувати замість вантажів каміння крім розчарування і нервування ні до чого не привели.

Детальніше...


Лящ на спінінг?

Лящ на спінінгВсі ми звикли до того, що лящ вважається «мирною» рибою і ніколи не зазіхає на життя інших мешканців водойм. Але чи так це насправді? Виявляється, далеко не так. В певні періоди лящ зовсім не проти, так би мовити, зжерти рибку-другу.

Детальніше...


Куля прошила кабана та рикошетом в охотницю.

Латвійські ЗМІ повідомляють, що 3 грудня в Циравській волості під час загінки на дика стався нещасний випадок. Куля прошила кабана та рикошетом від каміння влучила в ногу 40-річній охотниці. Поранена все розуміє і ні до кого претензій немає.


Недарма, мабуть, кажуть, що людина стріляє, а Господь кулі носить...


Як "підлікувати" шпулю риболовної котушки

Як усунути сколи та тріщини на шпуліВсім давно відомо, що передній бортик шпулі котушки має величезний вплив як на дальність закидання, так і на довговічність шнура або монофільної жилки. Саме тому і потрібно уважно стежити за якістю бортика шпулі і не допускати на ньому сколів, тріщин і зазубрин. Але якщо, все-таки, з якоїсь прикрої випадковості на шпулі вашої котушки з'явилися такі дефекти, не поспішайте її викидати та замінювати, їх досить легко можна усунути самому.

Детальніше...


18:17 28.11.16

Мисливський магазин "Hunt Masters"

hunt mastersМисливський магазин "Hunt Masters"

 

м. Львів, вул. Акад. Богомольця, 15/1а

 

тел.: +38 067 68 42 330;

+38 073 418 18 00;

Детальніше...


10 порад нахлистовику-початківцю від майстра інструктора Оле Норда

Нахлист для початківця

З безлічі сучасних активних видів риболовлі ви для себе вибрали нахлист - ловлю на штучну мушку. Вам подобається краса цієї риболовлі, ви заворожено дивитесь на пов'язаних мушок і на виконання закидування. Нахлист - гармонійний вид взаємодії з природою. Прагнення до гармонії з навколишнім середовищем - одна з основних ознак нахлисту. Два шляхи в нахлисті йдуть пліч-о-пліч і вам вирішувати чи йти по обом відразу або триматися якогось одного. Це нахлистовий закид і в'язання мушок. Обидва ці шляхи доповнюють один одного і дозволяють максимально широко використовувати всі сучасні досягнення, доступні нахлистовику. Я хотів би поділитися п'ятьма порадами в кожному з шляхів, для тих, хто тільки починає пізнавати нахлист.

Детальніше...


Найнебезпечніша для здоров'я риба на прилавках українських магазинів

Найнебезпечніша для здоров'я риба на прилавках українських магазинівНайнебезпечніша для здоров'я риба, яку продають в магазинах - це китайський пангасіус. Про це повідомив глава Асоціації рибалок України Олександр Чистяков."Пангасіус вирощується в долині річки Меконг. Ця річка входить в десятку найбрудніших водойм світу. У прибережних селах немає ні очисних споруд, ні каналізації", - сказав він.

Детальніше...


Посадовці УТМР на Сумщині влаштували незаконне полювання

posadovci-utmr-na-sumshchyni-vlashtuvaly-nezakonne-poljuvannjaПід час проведення рейдових перевірок з охорони та раціонального використання тваринного світу в межах мисливських угідь Ямпільської районної організації УТМР, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища була виявлена незаконно добута дика косуля повідомляє прес-служба держекоінспекції Сумської області.

Детальніше...


Деканоідзе «наїхала» на … мисливців.

Деканоідзе

Схоже, що повний провал у створенні «нової» поліції, керівництво МВС намагається компенсувати імітацією своєї дуже активної діяльності. З надр цього відомства, з подачі дозвільної системи, вилізла чергова дурість під назвою проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення меж відповідальності за незаконний обіг зброї та бойових припасів", в якому передбачаються величезні утиски ...добропорядних мисливців. І це при тому, що ця категорія громадян є чи не найбільш законослухняною верствою населення, а сама зареєстрована мисливська зброя практично не фігурує у кримінальній статистиці. Але ж комусь дуже хочеться, як то кажуть, перекласти з хворої голови на здорову і якимось боком все ж пришпилити й ловецьку громадськість до не вирішуваної проблеми незаконного обігу зброї!

Детальніше...


10 правил турботи про рибу

Спіймав відпустиЗавдяки популяризації риболовного спорту риболови аматори вже не так дивуються коли інші відпускають спійману рибу просто сфотографувавшись з трофеєм на пам'ять, хоча, звісно, вистачає і таких... Зрештою це справа кожного особисто, те що не заборонено законом чи правилами рибальства цілком має право на життя. Однак більшою мірою ми все ж таки, виступаємо на стороні спортсменів рибалок, віримо в те що "риба не їжа, а друг" та щиро закликаємо дотримуватись правила "спіймав – відпусти". В цій публікації розповімо про основні правила турботи про рибу, які збережуть їй життя та здоров'я, та примножать її кількість у наших водоймах. Візьміть їх на озброєння і природа неодмінно відплатить Вам тією ж монетою - Ваші рибалки будуть більш успішними та яскравими. Отже до правил...

Детальніше...