RSS новости
Играть онлайн в игры денди
 
Каталог / Отдых, туризм
Ссылка на ленту:

DAILY.net.ua – ночные клубы Киева – поздравления с 8 марта

Daily.net.ua - Море полезной информации. Ежедневно. О главном

Загружается, подождите...

09:15 29.05.16

Розкрито тіньові схеми “антикорупціонера” Саакашвілі

Через благодійний фонд “На благо Одеси”, підконтрольний голові Одеської обласної державної адміністрації Міхеїлу Саакашвілі, відмивалися великі суми, отримані від контрабанди. У тіньовій схемі замішана начальник Одеської митниці Юлія Марушевська. Про це “Обозревателю” повідомило джерело в правоохоронних органах. Як зазначило джерело, 26 травня під час обшуку в фонді, який очолює радник Саакашвілі, колишній генконсул Грузії Теймураз Нішніанідзе, правоохоронці вилучили велику суму – близько мільйона доларів готівкою. Після призначення Нішніанідзе директором фонду “На благо Одеси” всі рахунки фонду були переведені в “Платинум банк”, підконтрольний одіозним одеським бізнесменам Олександру Грановському і Борису Кауфману. Цікаво, що Кауфман і Грановський є одними зі спонсорів Міхеїла Саакашвілі. Крім того, за інформацією ЗМІ, Олександр Грановський виступав спонсором антикорупційного форуму, організованого Саакашвілі. За результатами розслідування “Обозревателя”, яке буде опубліковано найближчим часом, стало відомо, що засновниками фонду “На благо Одеси” є контрабандисти. Як повідомляв “Обозреватель”, 26 травня співробітники генпрокуратури провели обшуки в Одесі. Генеральний прокурор Юрій Луценко наголосив, що вони не мають політичного підґрунтя.


Наскільки зростуть тарифи

З 1 травня в країні діє єдина ціна для населення і промисловості – 6879 гривень за тис. Куб. м. Для підприємств теплокомуненерго ціна виросла в 2,28 рази. Раніше газ для ТКЕ коштував 3004 гривні за тис куб.м. Як подорожчає газ? За лічильниками: • Єдина ціна на газ з 1 травня встановлена на рівні 6879 грн за 1000 кубометрів. Тобто платити доведеться майже 6,9 грн за 1 спожитий кубометр “блакитного палива”. Така ціна на 4,4% відсотка нижче попереднього “повного” тарифу в 7200 грн, але на 91,08% вище, ніж платили українці взимку. Для релігійних організацій граничний рівень роздрібних цін на газ залишився пільговим – на рівні 3,913 тис. Грн за 1 тис. Куб. м. Без лічильників: • при наявності централізованого гарячого водопостачання норма споживання становить 4,4 куб. м на людину; тобто платити за новими тарифами доведеться 30 грн / міс за людини; • при відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача – 7,1 куб. м на людину; платити – 49 грн / міс; • при наявності газової плити і водонагрівача – 14 куб. м на людину; платити – 97 грн / міс. Як запевнив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, українці, які користуються газовою плитою і колонкою, отримають травневі платіжки з [...]


Рішення Путіна щодо приєднання Криму правильне – Горбачов

Перший і останній президент СРСР Михайло Горбачов заявив, що приєднання Криму і Севастополя до Росії у березні 2014 роки є правильним рішенням. Про це Горбачов заявив в інтерв’ю The Sunday Times. За його словами, він вчинив би так само, як президент РФ Володимир Путін, якби опинився в аналогічній ситуації. “Я завжди – за вільну волю людей, а більшість в Криму хотіло возз’єднатися з Росією”, – заявив Горбачов.